Reset Password

click to see all images

Chalet Bluebell

,
Les Gets, Portes du Soleil (FR)

Omschrijving

Chalet Bluebell, een catered chalet in Les Gets, is gespecialiseerd in onvergetelijke en leuke familieskivakanties.

Chalet Bluebell heeft acht kamers, vijf tweepersoonskamers met een eigen badkamer, twee familiekamers met een eigen badkamer voor maximaal 4 personen (2 volwassenen, 2 kinderen) en een grote zelfstandige studio voor maximaal 5 personen. Al onze kamers hebben een authentieke alpine stijl. We bieden een halfpension of bed & breakfast-optie. De studio kan alleen als kamer worden geboekt.

De vriendelijke en ontspannende lounge op de eerste verdieping van Chalet Bluebell heeft een balkon rondom, een gezellige houtvuur en is goed gevuld met boeken, spelletjes en een flatscreen-tv. We serveren hier ‘s avonds voor het diner canapés en aperitiefhapjes.

Beneden is de eetkamer licht, luchtig en erg ruim. Onze grote eettafel versterkt de unieke sfeer die gecreëerd wordt tijdens het diner, waar menig groot bergverhaal is verteld!

Wij zijn gunstig gelegen voor alle steden voorzieningen die slechts een korte acht minuten lopen zijn. Het chalet is omgeven door open vergezichten en een prachtig berglandschap. De belangrijkste skiliften zijn gemakkelijk bereikbaar voor Les Gets en slechts een korte rit naar Morzine of Avoriaz en we zullen u meenemen. Chalet Bluebell heeft een mooie tuin met een barbecue aan de achterzijde waar u heerlijk kunt zitten en genieten van een ononderbroken uitzicht op de Nantaux-berg. We hebben een jacuzzi om in te ontspannen na een dag in de frisse berglucht. Geniet van de prachtige achtergrond van de Nantaux en het adembenemende berglandschap terwijl u voor het diner geniet van uw aperitief.

Als onderdeel van de Chalet Bluebell-ervaring wordt u afternoontea en zelfgemaakt gebak, hapjes en aperitieven geserveerd, gevolgd door een driegangendiner bereid door onze eigen chef-kok.

Prijzen 2021-22

Winter Rates per week

€ Euro per Adult

€ Euro per Child

12th Dec 2021 Sunday €699 €450
19th Dec 2021 Sunday [Christmas] €1049 €799
26th Dec 2021 Sunday[New Year] €1399 €999
2nd Jan 2022 Sunday €899 €650
9th Jan 2022 Sunday €899 €650
16th Jan 2022 Sunday €899 €650
23rd Jan 2022 Sunday €899 €650
30th Jan 2022 Sunday €899 €650
6th Feb 2022 Sunday €1099 €799
13th Feb 2022 Sunday {Half term] €1199 €899
20th Feb 2022 Sunday €1349 €999
27th Feb 2022 Sunday €1199 €899
6th March 2022 Sunday €899 €650
13th March 2022 Sunday €899 €650
20th March 2022 Sunday €899 €650
27th March 2022 Sunday €899 €650
3rd April 2022 Sunday – €899 €650
10th April 2022 Sunday [Good Friday] €899 €650
17th April 2022 Sunday[Easter Monday] €599 €450
Bekijk meer

Beschikbaarheid

Toevoegen aan favorieten
Delen
Your search results
Adres
Land: Frankrijk
Details
Property ID: 12464
Slaapkamers: 8
Badkamers: 8
Kenmerken
Other Features
Alle slaapkamers met eigen badkamer
Gratis pendelbus
Jacuzzi
Openhaard
TV

Beschikbaarheid

September 2021
M T W T F S S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
October 2021
M T W T F S S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
past
today
booked
  • Vind uw perfecte skichalet!

  • Nieuwsbrief

x